RADA DZIELNICY KAMIONKA

“MY KOBIETY” NA KAMIONCE

Drogie Mieszkanki Kamionki,

w Mikołowie pojawiła się nowa inicjatywa „MY KOBIETY” – akcja integracyjna skierowana do wszystkich mieszkanek naszego miasta.

Pierwsze spotkanie inaugurujące na Kamionce odbyło się w środę 08.07.2020 roku. I mimo, że trwają wakacje a pogoda nie zachęcała do wyjścia, to ilość Pań, które zechciały wziąć udział w spotkaniu w Budynku Rady Dzielnicy miło nas zaskoczyła.

O planach na wspólne działania opowiedziała Katarzyna Syryjczyk-Słomska a dotyczyć one będą:

– konferencji KOBIETA NIEZALEŻNA 

– warsztatów skierowanych dla kobiet w ciąży i młodych mam

– konferencji (NIE) Świadoma i zdrowa kobieta…

– akcji charytatywnych.

Był również czas na wspólną zabawę, burzę mózgów oraz medytację, by na chwilę uspokoić rozproszony umysł. Serdeczne podziękowania dla Ewy Chmielorz, która trening wyciszenia dla nas poprowadziła. Tego nam było trzeba!

Za mile spędzony wieczór, za dużą dawkę pozytywnej energii dziękujemy wszystkim Paniom, które zechciały wziąć udział w spotkaniu. Dla nas, kobiet z Rady Dzielnicy, było wielką przyjemnością móc Was gościć i spędzić z Wami czas. To spotkanie dało nam wszystkim kobietom niesamowitą energię!

Mamy nadzieję, że cykl wspólnych spotkań już niebawem przyniesie efekty, bo kobieca integracja to przecież wzajemne wsparcie, wspólne działania, pomoc, inspiracja! 

A to dopiero początek…

“MY KOBIETY” NA KAMIONCE
Przewiń do góry