RADA DZIELNICY KAMIONKA

ZOSTAŃ MIKOŁAJEM LEŚNEGO POGOTOWIA

ZOSTAŃ MIKOŁAJEM „LEŚNEGO POGOTOWIA”

WSPOMÓŻ ZBIÓRKĘ NA IZOLATORIUM DLA ZWIERZĄT Z  OŚRODKA

„Leśne Pogotowie”na Kamionce to miejsce, gdzie praca trwa całą dobę a schronieniem, pomocą i rehabilitacją objęte są dzikie zwierzętaDo ośrodka trafiają potrącone zwierzęta, porzucone i zbyt małe, żeby samodzielnie przeżyć, nietrafione prezenty świąteczne i urodzinowe.

Prowadzenie „Leśnego Pogotowia” nie jest łatwe! To nie tylko praca lecz misja pana Jacka Wąsińskiego – leśnika, który niestrudzenie od 1993 roku opiekuje się pacjentami ośrodka. Zwierząt w „Pogotowiu Leśnym” wciąż przybywa, a waz z nimi rosną potrzeby. Ośrodek jest systematycznie rozbudowywany i modernizowany.

„Leśne Pogotowie” w Mikołowie Kamionce pilnie potrzebuje domku ogrodowo-narzędziowego, który zostanie wykorzystany na izolatorium dla nowo przybyłych pacjentów.

Zostań Świętym Mikołajem „Leśnego Pogotowia” i wspomóż zbiórkę środków na domek ogrodowy!

Wpłać darowiznę na konto „Leśnego Pogotowia” na nr konta 72 1470 0002 2315 1159 9384 0001 (tytuł wpłaty: darowizna na izolatorium) i odbierz kalendarz Rady Dzielnicy na rok 2021  podczas spotkaniu z Mikołajem w dniu 6 grudnia 2020 przy choince obok przystanku gimbusa w godzinach 16.00 – 17.00.

Drodzy Mieszkańcy Kamionki i Mikołowa,sympatycy zwierząt i ośrodka, za wszelkie wpłaty w imieniu opiekunów i zwierząt “Leśnego Pogotowia”, serdecznie dziękujemy!

Zdjęcia pochodzą z galerii Mirosława Wąsińskiego.

ZOSTAŃ MIKOŁAJEM LEŚNEGO POGOTOWIA
Przewiń do góry